СпелаЯ КлубНичка

Объявление

С наступившым летом Вас, милые чатлане! Желаем сил, жизненной энергии и удачи по том же пути! А также, побольше "халявы" и "шары" в буденных днях! :)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СпелаЯ КлубНичка » Українська мова » Яку мову утискають в Україні?


Яку мову утискають в Україні?

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Не рідко можна почути про утиски певної мови в Укріїні, одні кричать - утискається українська мова, інші - утискают "русский язык".

Як на мене говорити про утиски російської це взагалі смішно, один з найпопулярніших каналів (Інтер) -  російськомовний, більшість літератури - російськомовна, нвіть 5 канал, і той транслює частину новин російською.

Колись в мене склалась цікава розмова на рахунок мови з жителькою Одеси, якщо знайду хісторі викладу сюди..

P.S. Особисто мене ніхто не змушував і не змушує говорити певною мовою (в повсякдневному житті я говорю українською).

2

На мою думку, це "капризи" людей,які не мають поводу де і на чому посваритись...адже хай кожен розмовляе своею мовою, ніхто не заперечуе і не відріже язика...Дивуе те,що і та сторона,і та негативно ставиться один до одного у цьому питанні,хоча в житті всі між собою добрі...Недолік в тім,що ми не поважаем один одного і робим все на зло іншим.....Це була моя думка....а в житті я теж розмовляю українською

3

А я розмовляю закарпатськов, бо це майліпша мова !

4

Devil написал(а):

аналогично и повністю згідний!)) чим би дитя не гралося лиш а би не плакало так і наші люди))

5

JUVENINHO написал(а):

Чтото уже близкое и родное) руско-украйонский диалект)

6

КОТЁНОК написал(а):

хоть один раз згідний зі мною :P

7

Я вважаю , що треба розмовляти тільки Українською томущо ми ж - Українска нація і ми споконвіку розмовляли тільки Українською,мова це те ,що відрізняє нас від росіян

8

Вот нашел:

Strange_V > Но!!! У меня есть жених, поэтому по поводу встреч и близкого знакомства прошу не беспокоить ;)
ну хоч би надію людям лишила чи що... :-P
xxx неееее :)
Strange_V так не справедливо ))
xxx нормально :)
Strange_V нуяк знаєш, а може ти б собі кращого жениха знайшла? :-P
xxx нет, у меня самый лучший мужчина во вселенной!
Strange_V чось я не сумнівався в такій відповіді))
xxx а как же иначе? :)
xxx http://тут_був_її_ЖЖ/ --- мой сайтик, загляни если хочешь :)
Strange_V обов'язково, але дома
xxx а ты где?
Strange_V на роботі, тружусь))
xxx а ты откуда? почему на украинском
xxx ?
Strange_V > почему на украинском
дик ми де живем?
xxx я в Одессе
Strange_V > а ты откуда?
[scip: місто на Зх України]
xxx уууу, ясно...
Strange_V
Strange_V > > почему на украинском
> дик ми де живем?
xxx > я в Одессе
я мав на увазі що в Україні))
xxx Разве мы виноваты, что вокруг Одессы расположена эта украина?!
Strange_V а чим по твоєму являється сама Одеса?
xxx та город конечно, просто у нас очень много туристов и мы любим русский язык, а не этот...
xxx Одесса рулит! :)
Strange_V > а не этот...
мову що є національною))
Strange_V > Одесса рулит! :)
і не лиш Одеса)
xxx ну мы же не виноваты... нас никто не спрашивал...
Strange_V > нас никто не спрашивал...
що саме?
xxx мы бы точно русский выбрали, а наше "правительство"...
Strange_V в наше "правительство" його і не потрібно вибирати... там більшість української не знає...
xxx :) ага
Strange_V може ще до Росії приєднаємося і буде нам повне щастя?
xxx эт точно
xxx а мне пока что всё равно... я это не пропагандирую, я просто люблю нормальный русский язык
Strange_V м да...
xxx а не эту смесь бульдога с носорогом.
Strange_V ти мені скажи хто такий чистий росіянин, а потім говори про нормальний "русский язык" і "смесь бульдога"
Strange_V чистий чи корінний
xxx любой... это извращенство, а не язык ))
... ... ...

9

Убила б її, їй Богу) так не можна....можна на цьому прикладі побачити,що не мае поваги до іншого...Світ крутиться навколо них,а вони собі сидять і загаряють...м-да..всетаки люблю я львів"ян-нацисти,але молодці)Я за Вас!!!)

10

Van написал(а):

Я вважаю , що треба розмовляти тільки Українською томущо ми ж - Українска нація і ми споконвіку розмовляли тільки Українською,мова це те ,що відрізняє нас від росіян

Так ти казав,що говориш російською

Van (23:17:07 20/06/2007)
руский

11

Strange_V написал(а):

мда... Даже не знаю шо казати! а слово "ЄТОТ" вобще ...[CONSORED] поразило))) Егоїсти! Так білет вруки і у ....!))) Вот патріотизм ...[CONSORED]))) Мені вобще то пофік хто на якій говорить но це уже ЕГОЇЗМ ...[CONSORED])))) 

П.С. Я розумію повний змісту текст но треба було шось робити з замінами! :P  А то инакше не висловися

Отредактировано КОТЁНОК (2007-06-22 02:17:29)

12

взагаліто , російськов в україні розмовляють люди або дійсно руські , або (хахли) які апрорі за суттю вважають себе меншовартісними , тоїсть вони мазохісти мовні ))))

13

А що ви думаете на рахунок російської,як другої державної мови?

14

Та вроді вже навіть регіони на цьому не настоюють.. мож до них дойшло?

15

Люди! что вы наехали на русский язык? ведь вы ничего не имеете против английского? а ведь русский точно так же как и английский считается международным...эт уже рассизмом попахивает...*схаменіться, будьте люди*...

16

Не кричи,манюнь...мы все тут хорошо видим) ну ты же не видешь что творится с украинским языком? ты хочешь второй государственный-русский?

17

Александр написал(а):

Люди! что вы наехали на русский язык? ведь вы ничего не имеете против английского? а ведь русский точно так же как и английский считается международным...эт уже рассизмом попахивает...*схаменіться, будьте люди*...

о хоть один нормальный штемп!!!респект!!!

18

Я не противь например ни того,ни иного языка...но ненприятно наблюдать нацисские действия что со стороны одних и вторых....они однаковы...но государсвенный язык нашь-украинский!

19

Александр написал(а):

Люди! что вы наехали на русский язык? ведь вы ничего не имеете против английского?

як другогї державної? проти, ще й як!
Державна мова повинна бути одна - українська, якою ж мовою говорити це особиста справа кожного.. хоч китайською, якщо інші зрозуміють.

Александр написал(а):

а ведь русский точно так же как и английский считается международным...

Російську можна назвати міжнародною для пострадянських країн, в свою чергу англійська використовується в США, Канаді, Великобританії, Австралії.. так що тут можна ще посперечатися.


Вы здесь » СпелаЯ КлубНичка » Українська мова » Яку мову утискають в Україні?